• Sobota, godz. 10:00
  ul. Jaśkowa Dolina 21
 • 23.06 – LEKCJA 12 (2/2018) – Babilon i Armagedon

 • „Przykazania Pańskie są prawe, uweselające serce; przykazanie Pańskie czyste, oświecające oczy.”

  Psalm 19:9

Home / Ogłoszenia / Ogłoszenia

Ogłoszenia

Nadchodzące wydarzenia

 • brak

Cotygodniowe spotkania odbywające się w naszym kościele

 • Spotkania modlitewne – Z uwagi na przerwę wakacyjną oraz camp w Zatoniu spotkania są chwilowo zawieszone. Najbliższe spotkanie modlitewne 25.07.2018 o godzinie 18.00.

  Spotkania modlitewne to czas spotkania osób, które odczuwają szczególną potrzebę wstawiania się do Boga za naszym zborem i szukających ożywienia w służbie dla Niego i dla drugiego człowieka..

 • Wspólne powitanie szabatu – W okresie wakacyjnym piątkowe spotkania na powitanie szabatu są zawieszone.

Wymienione spotkania organizowane są dla wszystkich chętnych osób, zarówno młodszych, jak i starszych. Serdecznie zapraszamy, abyś razem z nami spędził ten czas!

Pomoc dla potrzebujących

W II i IV sobotę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbywa się program „Otwarte drzwi”. Jest to czas w którym osoby z zewnątrz mogą otrzymać wsparcie materialne i pokrzepienie duchowe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten program poprzez przekazanie ubrań czy innych przydatnych rzeczy, bądź ugotować posiłek na to spotkanie lub zaangażować się w inny sposób, proszone są o kontakt z Asią Trzpil tel. 506 069 177 lub Mirką Samulewicz tel. 530 642 252.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję.