Home / Ogłoszenia / Ogłoszenia

Ogłoszenia

Wznowienie sobotnich nabożeństw w budynku Kościoła od 30.05.2020

Informujemy, ze od 30.05.2020 wznowione zostają nabożeństwa w budynku Zboru w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 21. Tym samym wstrzymane zostają nabożeństwa w aplikacji Zoom.

Zapraszamy do uczestnictwa na żywo!

UWAGA! Informacja ws. składania darów

Brak wspólnych spotkań podczas nabożeństw, a co za tym idzie, brak możliwości składania darów na potrzeby zboru, może skutkować trudnościami finansowymi gdańskiego zboru, zatem: Rada Zboru Gdańsk bardzo prosi o wpłacanie dobrowolnych darów, które umożliwią uiszczenie comiesięcznych opłat, na subkonto zboru gdańskiego:

  • PKO BP (koniecznie z dopiskiem: „Dary zborowe”)
  • 42 1020 4900 0000 8602 3106 3692

Dziękujemy za zrozumienie podczas tej wyjątkowej sytuacji.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

  • aktualnie brak nowych wydarzeń

Cotygodniowe spotkania odbywające się w naszym kościele

  • Spotkania modlitewne – cotygodniowe spotkania odbywają się w budynku kościoła w środy o godzinie 18:00. Spotkania modlitewne to czas spotkania osób, które odczuwają szczególną potrzebę wstawiania się do Boga za naszym zborem i szukających ożywienia w służbie dla Niego i dla drugiego człowieka.

Wymienione spotkania organizowane są dla wszystkich chętnych osób, zarówno młodszych, jak i starszych. Serdecznie zapraszamy, abyś razem z nami spędził ten czas!

UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Pomoc dla potrzebujących

W II i IV sobotę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbywa się program „Otwarte drzwi”. Jest to czas w którym osoby z zewnątrz mogą otrzymać wsparcie materialne i pokrzepienie duchowe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten program poprzez przekazanie ubrań czy innych przydatnych rzeczy, bądź ugotować posiłek na to spotkanie lub zaangażować się w inny sposób, proszone są o kontakt z Asią Trzpil tel. 506 069 177 lub Mirką Samulewicz tel. 530 642 252.

UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.