Home / Ogłoszenia / Ogłoszenia

Ogłoszenia

UWAGA! Informacja ws. składania darów

Brak wspólnych spotkań podczas nabożeństw, a co za tym idzie, brak możliwości składania darów na potrzeby zboru, może skutkować trudnościami finansowymi gdańskiego zboru, zatem: Rada Zboru Gdańsk bardzo prosi o wpłacanie dobrowolnych darów, które umożliwią uiszczenie comiesięcznych opłat, na subkonto zboru gdańskiego:

  • PKO BP (koniecznie z dopiskiem: “Dary zborowe”)
  • 42 1020 4900 0000 8602 3106 3692

Dziękujemy za zrozumienie podczas tej wyjątkowej sytuacji.

UWAGA! Informacja ws. odwołania nabożeństw do końca marca 2020

W związku z narastającym zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, decyzją Zarządu Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Rzeczypospolitej Polskiej, wszystkie spotkania i programy do końca marca, w tym sobotnie nabożeństwa w dn. 21 i 28.03.2020, zostają odwołane. W tym czasie zachęcamy do śledzenia transmisji z nabożeństw na żywo na stronach internetowych www.nadzieja.tv oraz https://warszawa.adwent.pl/transmisja-nabozenstwa.
Jednocześnie prosimy o śledzenie ogłoszeń na stronie zboru, gdzie będziemy starali się informować o bieżącej sytuacji, w tym o ewentualnym przedłużeniu przerwy w funkcjonowaniu budynku kościoła lub o wznowieniu nabożeństw w kolejnych tygodniach.

Nadchodzące wydarzenia

  • aktualnie brak nowych wydarzeń

Cotygodniowe spotkania odbywające się w naszym kościele

  • Spotkania modlitewne – cotygodniowe spotkania odbywają się w budynku kościoła w środy o godzinie 18:00. Spotkania modlitewne to czas spotkania osób, które odczuwają szczególną potrzebę wstawiania się do Boga za naszym zborem i szukających ożywienia w służbie dla Niego i dla drugiego człowieka.UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Wymienione spotkania organizowane są dla wszystkich chętnych osób, zarówno młodszych, jak i starszych. Serdecznie zapraszamy, abyś razem z nami spędził ten czas!

Pomoc dla potrzebujących

W II i IV sobotę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbywa się program „Otwarte drzwi”. Jest to czas w którym osoby z zewnątrz mogą otrzymać wsparcie materialne i pokrzepienie duchowe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten program poprzez przekazanie ubrań czy innych przydatnych rzeczy, bądź ugotować posiłek na to spotkanie lub zaangażować się w inny sposób, proszone są o kontakt z Asią Trzpil tel. 506 069 177 lub Mirką Samulewicz tel. 530 642 252.

UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję.