Home / Ogłoszenia / Ogłoszenia

Ogłoszenia

Wznowienie sobotnich nabożeństw w budynku Kościoła od 30.05.2020

Informujemy, ze od 30.05.2020 wznowione zostają nabożeństwa w budynku Zboru w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 21. Tym samym wstrzymane zostają nabożeństwa w aplikacji Zoom.

Zapraszamy do uczestnictwa na żywo!

UWAGA! Informacja ws. składania darów

Brak wspólnych spotkań podczas nabożeństw, a co za tym idzie, brak możliwości składania darów na potrzeby zboru, może skutkować trudnościami finansowymi gdańskiego zboru, zatem: Rada Zboru Gdańsk bardzo prosi o wpłacanie dobrowolnych darów, które umożliwią uiszczenie comiesięcznych opłat, na subkonto zboru gdańskiego:

  • PKO BP (koniecznie z dopiskiem: „Dary zborowe”)
  • 42 1020 4900 0000 8602 3106 3692

Dziękujemy za zrozumienie podczas tej wyjątkowej sytuacji.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

  • aktualnie brak nowych wydarzeń

Cotygodniowe spotkania odbywające się w naszym kościele

  • Spotkania modlitewne – cotygodniowe spotkania odbywają się w budynku kościoła w środy o godzinie 18:00. Spotkania modlitewne to czas spotkania osób, które odczuwają szczególną potrzebę wstawiania się do Boga za naszym zborem i szukających ożywienia w służbie dla Niego i dla drugiego człowieka.

Wymienione spotkania organizowane są dla wszystkich chętnych osób, zarówno młodszych, jak i starszych. Serdecznie zapraszamy, abyś razem z nami spędził ten czas!

UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Pomoc dla potrzebujących

W II i IV sobotę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbywa się program „Otwarte drzwi”. Jest to czas w którym osoby z zewnątrz mogą otrzymać wsparcie materialne i pokrzepienie duchowe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten program poprzez przekazanie ubrań czy innych przydatnych rzeczy, bądź ugotować posiłek na to spotkanie lub zaangażować się w inny sposób, proszone są o kontakt z Asią Trzpil tel. 506 069 177 lub Mirką Samulewicz tel. 530 642 252.

UWAGA! Spotkania zawieszone do odwołania w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok