• Sobota, godz. 10:00
    ul. Jaśkowa Dolina 21
  • 26.05 – LEKCJA 8 (2/2018) – Wielbienie Stwórcy

  • „Przykazania Pańskie są prawe, uweselające serce; przykazanie Pańskie czyste, oświecające oczy.”

    Psalm 19:9

Home / Ogłoszenia / Ogłoszenia

Ogłoszenia

Nadchodzące wydarzenia

  • V edycja Biegu po zdrowie i życie wieczne już w czerwcu. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ

Cotygodniowe spotkania odbywające się w naszym kościele

  • Spotkania modlitewne – odbywają się w każdą środę o godzinie 18.00. Jest to czas spotkania osób, które odczuwają szczególną potrzebę wstawiania się do Boga za naszym zborem i szukających ożywienia w służbie dla Niego i dla drugiego człowieka..
  • Wspólne przywitanie szabatu – zapraszamy w każdy piątek o godzinie 18:00 do sali kominkowej, gdzie w radosnej atmosferze, przy pieśniach i Słowie Bożym chcemy wspólnie cieszyć się Boża obecnością.

UWAGA! W dniach 10, 12, 17 i 19. stycznia 2018 ww. spotkania nie odbywają się w związku z wydarzeniem 10 dni modlitw.

Wymienione spotkania organizowane są dla wszystkich chętnych osób, zarówno młodszych, jak i starszych. Serdecznie zapraszamy, abyś razem z nami spędził ten czas!

Pomoc dla potrzebujących

W II i IV sobotę miesiąca, w godzinach od 16.00 do 18.00 odbywa się program „Otwarte drzwi”. Jest to czas w którym osoby z zewnątrz mogą otrzymać wsparcie materialne i pokrzepienie duchowe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć ten program poprzez przekazanie ubrań czy innych przydatnych rzeczy, bądź ugotować posiłek na to spotkanie lub zaangażować się w inny sposób, proszone są o kontakt z Asią Trzpil tel. 506 069 177 lub Mirką Samulewicz tel. 530 642 252.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję.