Działalność Klubów Zdrowia skupia się przede wszystkim na prozdrowotnej edukacji społeczeństwa. Pragniemy pomóc uczestnikom spotkań w utrzymywaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym. W tym celu organizujemy wykłady, seminaria, kursy, sympozja, obozy, wystawy, programy edukacyjne przybliżające tematykę zdrowego stylu życia.

Duża część naszych działań poświęcona jest kwestiom medycyny zapobiegawczej, a więc dbania o swoje ciało i umysł, aby unikać chorób. Wiele miejsca poświęcamy zdrowemu odżywianiu, jak również roli ruchu na świeżym powietrzu i innym zasadom zdrowia. Organizujemy bezpłatne badania profilaktyczne m.in.: pomiar ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi oraz masy ciała i tkanki tłuszczowej.

Oferujemy także programy, które pomagają zachować zdrowe relacje międzyludzkie, ułatwiają nawiązywanie znajomości i budowanie serdecznych więzi. Dotyczą one stosunków w małżeństwach i rodzinach, ale również przygotowania do małżeństwa. Poruszamy tematy szacunku dla życia, a co za tym idzie unikania narkotyków, alkoholu i tytoniu.

W Gdańsku Klub Zdrowia działa od 2014 roku wychodząc naprzeciw potrzebom trójmiejskiego społeczeństwa. Udział w programach jest nieodpłatny.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do zapoznania się z treściami zamieszczonymi na niniejszej stronie.

Sprawdź najnowsze publikacje

Obejrzyj również najnowsze filmy na kanale YouTube 

Najnowsze wydarzenia

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok