Szkoła zdrowego gotowania

Podobnie jak w zeszłym roku, w ostatni weekend lutego odbyła się w budynku TEB Edukacji seria spotkań pod nazwą Szkoła zdrowego gotowania, poprowadzona przez mgr Beatę Śleszyńską – dietetyka i promotora zdrowia, zorganizowana przez gdański Klub Zdrowia. Warsztaty i tym razem cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Wzięło w nich udział około 50 osób. Niektóre z nich żywo dyskutowały z prelegentką, inne dociekały kiedy będą kolejne programy tego typu. Wielu uczestników skorzystało także ze stoliczka z bezpłatną literaturą zdrowotną.
Potrawy przygotowane w ramach degustacji, również wszystkim smakowały. Każdy chętny otrzymał przepisy, by móc samemu przygotować je w swym domu.
Ogromnie cieszy nas fakt, iż program został dobrze przyjęty przez odbiorców oraz że otrzymaliśmy liczne sygnały, aby tę działalność kontynuować. W tym roku musieliśmy wynająć większą salę, żeby się wszyscy pomieścić, a i tak miejsca było na styk. Obyśmy tylko takie problemy mieli, to będzie wspaniale!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i współorganizatorom, ale też TEB Edukacji za wszelką pomoc, życzliwość i udostepnienie pomieszczenia.
Do zobaczenia na następnych prelekcjach!

Jarosław Jarosz

Zdjęcia