Home / Klub Zdrowia / Szkoła zdrowego gotowania

Szkoła zdrowego gotowania

Podobnie jak w zeszłym roku, w ostatni weekend lutego odbyła się w budynku TEB Edukacji seria spotkań pod nazwą Szkoła zdrowego gotowania, poprowadzona przez mgr Beatę Śleszyńską – dietetyka i promotora zdrowia, zorganizowana przez gdański Klub Zdrowia. Warsztaty i tym razem cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Wzięło w nich udział około 50 osób. Niektóre z nich żywo dyskutowały z prelegentką, inne dociekały kiedy będą kolejne programy tego typu. Wielu uczestników skorzystało także ze stoliczka z bezpłatną literaturą zdrowotną.
Potrawy przygotowane w ramach degustacji, również wszystkim smakowały. Każdy chętny otrzymał przepisy, by móc samemu przygotować je w swym domu.
Ogromnie cieszy nas fakt, iż program został dobrze przyjęty przez odbiorców oraz że otrzymaliśmy liczne sygnały, aby tę działalność kontynuować. W tym roku musieliśmy wynająć większą salę, żeby się wszyscy pomieścić, a i tak miejsca było na styk. Obyśmy tylko takie problemy mieli, to będzie wspaniale!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i współorganizatorom, ale też TEB Edukacji za wszelką pomoc, życzliwość i udostepnienie pomieszczenia.
Do zobaczenia na następnych prelekcjach!

Jarosław Jarosz

Zdjęcia

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok