Home / Klub Zdrowia / Zdrowie w praktyce

Zdrowie w praktyce

Naszym prelegentem był Szymon Wygnański. Na spotkaniu omówione zostały czynniki wpływające na zdrowie. Dowiedzieliśmy się o praktycznych metodach, które możemy zastosować aby przedłużyć nasze życie oraz polepszyć jego jakość. Również w zarysie został omówiony tak zwany „Projekt Chiński”.

Nazywam się Szymon Wygnański. Od paru lat zajmuję się tematyką zdrowia. Kocham gotować i stale kształcić się w tej dziedzinie. Staram się z każdej informacji wyciągnąć praktyczne wnioski i wprowadzić je w życie. Na co dzień pracuję jako programista całe dnie pisząc logiczne zdania rozumiane przez komputer. Dzięki tej pracy nauczyłem się opisywać z pozoru skomplikowane zjawiska prostym językiem logiki przedstawiając w ten sposób związki przyczynowo-skutkowe. Tę umiejętność mam nadzieje wykorzystać na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia, na które serdecznie zapraszam.

Szymon Wygnański

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok