Home / Wydarzenia / Młodzieżowy tydzień modlitwy 2017

Młodzieżowy tydzień modlitwy 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Młodzieżowym Tygodniu Modlitw, który odbędzie się w dniach od 11 do 18 marca. W tym miejscu można znaleźć czytanki oraz inne przydatne materiały.

W tym roku obchodzimy 500-lecie Reformacji, która zmieniła obraz naszego świata. Często zapominamy i nie doceniamy ile poświęcenia, łez i śmierci kosztowała ta duchowa rewolucja.
Gdzie byśmy dzisiaj byli, gdyby nie tamte wydarzenia i wielcy Mężowie Boży, którzy dzięki swojej odwadze sprawili, iż dzisiaj możemy swobodnie czytać Pismo Święte? Wykorzystajmy ten wciąż dobry czas, by w gronie młodzieży szukać Bożych dróg i współczesnej Reformacji naszego życia.

Finałowym momentem będzie sobota, 18 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas.

Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca. Znajdź zachętę i odwagę, a odkryjesz niezwykłą moc i satysfakcję, która wynika z naśladowania Pana Jezusa w służbie dla innych.

Niech Pan Bóg wciąż nas przemienia!

W imieniu Organizatorów, pastor Marek Micyk

CZYTANKI:

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok