• Sobota, godz. 10:00
    ul. Jaśkowa Dolina 21
  • 01.19 – LEKCJA 3 (1/2019) – Przesłanie Jezusa do siedmiu zborów

Home / Archiwum dla Kategorii "Wydarzenia"

Archiwum

Nabożeństwo żałobne – śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Prezydent Gdańska zmarł w szpitalu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku. Miał 53 lata. Został ugodzony nożem podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym tragicznym wydarzeniem odbędzie się nabożeństwo żałobne w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ulicy Jaśkowa Dolina 21. Nabożeństwo odbędzie się w środę 16 stycznia i rozpocznie...

Koncert All4Him

17 marca 2018 roku o godzinie 18.00 w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Gdańsku odbył się koncert charytatywny zespołu All4Him na rzecz podopiecznych miejscowego hospicjum POMORZE DZIECIOM.

Antynikotynówka w więzieniu na Kurkowej

W dniach 12-16 lutego 2018 w Areszcie Śledczym w Gdańsku odbyła się seria wykładów poświęconych tematyce rzucania palenia. Prelegentem był Pan Gabriel Chmielewski – promotor zdrowia, trener personalny, dietetyk, ratownik medyczny. Każde ze spotkań trwało około 90 minut i obejmowało prezentację multimedialną wraz z pogadanką a także rozmowy z uczestnikami.

1 2 3

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję.