• Sobota, godz. 10:00
  ul. Jaśkowa Dolina 21
 • 20.04 – Lekcja 3 (2/19) – Przygotowanie na zmiany

Home / Multimedia / Serie wykładów / Samuel Braga – Odkrywając Boga

Samuel Braga – Odkrywając Boga

Zapraszamy na serię poruszających spotkań pod hasłem: “Odkrywając Boga”, która odbywać się będzie w dniach 8-22 czerwca 2019 roku w budynku Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, mieszczącym się przy ulicy Jaśkowa Dolina 21. Każdy z wykładów odbywać się będzie o godzinie 18:00.

Głównym mówcą będzie Samuel Braga – australijski misjonarz chilijskiego pochodzenia. Wraz ze swoją żoną Mary oraz trójką dzieci zamieszkują w Sydney. Samuel Braga jest znanym, cenionym i lubianym mówcą na całym świecie. Wielokrotnie przemawiał również w naszym kraju (od 2004 roku 10 razy), m. in. w Gdańsku,Bydgoszczy, Łodzi i Sztumie. Poselstwo, którym dzieli się ze słuchaczami jest codzienną praktyką jego życia i ma moc przemiany ludzkich serc.

Zygmunt Ostrowski – tłumacz oraz bliski współpracownik i przyjaciel Samuela Bragi. Od 2004 roku jest organizatorem, koordynatorem i sponsorem przyjazdów Samuela do Polski. Tłumaczył każdą z 15 serii wykładów, jakie odbyły się na terenie naszej ojczyzny, przekazując tym samym wzniosłe prawdy Słowa Bożego oraz będąc świadkiem wielu głębokich nawróceń będących następstwem zwiastowanego poselstwa.

Tematy spotkań:

 1. Bóg miłości
 2. Poznaj swego Boga
 3. Bóg Jezusa
 4. Bóg Starego Testamentu
 5. Bóg radości
 6. Święty Bóg
 7. Cierpiący Bóg
 8. Bojaźń Boża
 9. Chodzić z Bogiem
 10. Rozmawiać z Bogiem
 11. Boże obietnice
 12. Zaufanie do Boga
 13. Radość w Bogu
 14. Odpoczynek w Bogu
 15. Wzrastanie w Bogu

Pobierz ulotkę TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję.